Diwali Wychować na Indyjski Nieruchomości

Indyjski przemysł nieruchomości, który został uderzony w czasie Szraadha, oczekuje Diwali, aby zaspokoić zapotrzebowanie. Banki, na drugim końcu, obniżyły również stopy procentowe kredytów mieszkaniowych i deweloperów w Indiach mają nadzieję na dobry moment.

Aby zarobić na świątecznym duchem, deweloperzy opracowywali również atrakcyjne systemy, które pozwolą ludziom nabywać swoje nieruchomości. Poza tym niektórzy planują rozpocząć swoje projekty w ciągu Diwali dni, do czasu ich wejścia na rynki w tej korzystnej części roku.

Weźmy na przykład programistów Amarpali. Firma uruchomi swoje miasto Hi-Tech City w Jaipur i „Modern Township” w Indore, w tym Diwali.

Grupa budowlana BPTP w Delhi opracowała specjalną ofertę dla potencjalnych nabywców Parkland Faridabad, w których trzeba zarezerwować w okresie festiwalu, a ich EMI rozpocznie się po 2 latach.

Triveni infrastructure Development Company Ltd nawiązała współpracę z wiodącymi instytucjami finansowymi, oferując nabywcom łatwe pożyczki i elastyczne plany płatności. W rzeczywistości firma zajmująca się nieruchomościami w New Delhi zaoferowała Maruti SX4 klientom, którzy zakupili apartament w określonym przedziale czasowym.

Anuj Shah, agenci z siedzibą w Delhi stwierdzili, że „główną atrakcją dla większości ludzi jest łatwe oferty kredytów na cele mieszkaniowe oraz fakt, że budowniczowie są skłonni negocjować ceny i oferować ulgę w innych opłatach, a opłaty, sprzedaż nieruchomości może Odbierz się w okresie Diwali „.

Inny broker z Delhi, Deepak Jain, skomentował profil pytań i powiedział: „Otrzymaliśmy wiele pytań z segmentu” klasy robotniczej „, które zamierza wykorzystać korzyści programu Diwali”.

Jednak RK Aggarwal, agent nieruchomości, przyniósł drugą stronę monety i poinformował: „Wielu ludzi obawia się prawdziwości niektórych z tych systemów. Inwestowanie w mieszkanie to wielka sprawa, kupujący chce być bardzo pewny Inwestycji, a wiarygodność dewelopera ma znaczenie „.

Obniżenie stóp procentowych w wysokości 0,50-1 procent kredytów mieszkaniowych w Indiach prawdopodobnie spowodowałoby, że ludzie rozważyli zakup nieruchomości.

Co więcej, sezon Dussehra-Diwali jest uważany za pomyślny czas na zainwestowanie w nowy dom. Indyjskie rynki majątku, w międzyczasie, mają zamiar wziąć na sezon Diwali, a tylko czas by powiedzieć, kto będzie najbardziej korzystny dla developera lub nabywcy.