Wybór właściwych materiałów na zapleczu jest krytyczny

Wybierając podwórko, przed podjęciem ostatecznej decyzji stoisz przed wieloma wyborami. Zaczyna się od wielkości i stylu szopy, a także koloru i materiału. Spośród wszystkich tych wyborów, w końcu decydujesz się na budowę swojego rzucić z może być najbardziej krytycznym wszystkich. Ten jeden wybór wpływa na trwałość szopy i na jak długo może trwać Twoje podwórko.

Podczas gdy wszystkie różne materiały dostępne w szopie mają pewne zalety, drewno jest nadal numerem jeden wybór większości właścicieli domów z wielu powodów. Mimo, że metalowe i żywiczne szopy sprzedawane są do pewnych zastosowań, drewniana szop jest zdecydowanym wyborem dla większości instalacji, które wymagają większej szopy, którą chcesz wykorzystać od dziesięcioleci.

Szopy żywiczne są stosunkowo nowym stylem szopy dla domów. Szopy te początkowo były stosowane do mniejszych zastosowań i przez lata wzrastały, aby rywalizować z niektórymi alternatywami średniej wielkości. Podczas gdy żywice te zapewniają trwałość materiału, który może wytrzymać elementy, nie mają urok i stylu, które wybiera inne materiały, takie jak drewno.

Żywica jest twardym materiałem, ale ma dużo lżejsze ciężary, rzuty te zazwyczaj są mniejsze niż inne style. Oznacza to, że jeśli potrzebujesz większych szop na podwórku, aby przechowywać kilka rowerów lub nawet ciągnik trawnikowy, żywica może nie być najlepszym wyborem. Ta masa sprawia, że ​​te budynki są bardzo podatne na silne wiatry i jeśli nie zostaną prawidłowo zakotwiczone, z czasem przenoszą fundamenty.

Szopy metalowe są kolejną alternatywą dla Twojego podwórka i mimo że są dostępne od dziesięcioleci jako alternatywa dla drewna, mają swoje ograniczenia.

Ten typ szopy jest zazwyczaj sprzedawany w zestawie i montowany przez właściciela domu na ich własności. Ich konstrukcja jest zwykle oparta na blachach falistych, które są stosowane zarówno do ścian, jak i do dachu. Choć jest to trwała konstrukcja, ściany i dach są bardzo cienkie i mogą osłabiać kształt w czasie.

Te metalowe szopy również cierpią z powodu rdzy i innych szkód spowodowanych czynnikami atmosferycznymi i będą musiały być wymieniane częściej niż inne rodzaje rzuć. Są one również mniejsze w konstrukcji niż w wielu drewnianych szopach, ale przyzwoitą robotę przechowywania przedmiotów, jeśli nie jesteś zbyt zaniepokojony estetyką.

Szopy drewniane zapewniają najlepszy wybór dla większości domów i oferują zarówno wytrzymałość, jak i dobre wyglądy. Ponieważ można je zbudować we wszystkich kształtach i rozmiarach, na pewno znajdziesz taki, który spełnia Twoje oczekiwania. Masz też szerszy wybór kolorów i materiałów niż z innymi rodzajami szopy, co ułatwia dopasowanie do wystroju wnętrza.

Istnieje znacznie więcej planów dostępnych dla budynków składowania drewnianego niż inne style, które oferują Ci szeroki wybór do wyboru. Możesz nawet dostosować większość z tych planów do dodania innego okna lub drzwi, jeśli zajdzie taka potrzeba. Większość domów, które zainstalują budynek magazynu drewna, może oczekiwać, że będzie używany przez dziesięciolecia, a wszystkie rowery i przedmioty ogrodowe będą bezpieczne.